Betboo Bonus Kodu


Betboo Kayıt 2018 Sayfası

Betboo açıldığından buyana bilinen ve kullanılan tek bir bonus kodu vardır o da TRBOO kodudur. Fakat bu kodu bazı zamanlarda kabul etmiyorlar, bazı zamanlarda ediyorlar.

Kayıt sırasında bonus kodunun kullanılması size hiçbir zarar vermez, aksine fayda sağlar. Özel bir kod olduğu için özel bir müşteri olursunuz ve böylelikle ekstra bonuslardan faydalanmış olursunuz. Bu ekstra faydalar kayıt olurkenki ilk üyelik bonus miktarında da ortaya çıkabilir, daha sonra para yatırma işlemlerinizde de. Kısacası kullanmakta fayda vardır.

 

Nerede Kullanacağız?

Kod sadece betbooya ilk üye olacak kişiler için geçerlidir. Ama eğerki ben illade faydalanmak istiyorum diyorsanız o zaman eski hesabınızı bir kenara koyun, yerine yeni bir hesap açın. Açılış sırasında da kodu kullanın.

Kayıt sırasında kayıt formunda promosyon kodu yazan kısıma büyük harflerle bitişik olarak TRBOO yazmanız yeterli olacaktır. Kayıt işleminiz eğer başarılı bir şekilde gerçekleşmişse; kod kullanımda demektir. Acele etmeyin, hemen faydasını göremeseniz bile ilerleyen zamanlarda çok faydası olacaktır 🙂

Kayıt formunda promosyon kodunu göremediyseniz; bonus kodu kullanımda değildir. Ya birkaç gün bekleyin, kodu bir kenara not alın. Birkaç gün sonra kayıt olmayı deneyin.

Not: Kimseyle paylaşmayın.